Hüsnü GÜMÜŞ
YA BİR YOL BULACAĞIZ, YA DA YENİ BİR YOL AÇACAĞIZ
Nilgün ATAR Yorum VAR !
DÜNYANIN EN GÜZEL DANSEDEN KADINI…
Uzm.Dr. Sinan İbiş
GÜNEŞ HASARINA ONARIM
ANTALYA EXPO CENTER SHOW ARENASI OLDU, ORGANİZASYONDAN TAM NOT ALDI..
         
Günün Haber Başlıkları
DİYARBAKIR VE İZMİR'DEN DOSTLUK VE İŞBİRLİĞİ ADIMLARI
ANKARA SHOPPİNG FESTT'E MODA RÜZGARLARI ESİYOR
TÜRSAB SAĞLIK TURİZMİ SORUNLARI İÇİN AZERBAYCAN'DA
DÜNYA ARICILARI ERZURUM'DA TOPLANDI
ELİF BALCI FİSUNOĞLU KALYON TURİZM GRUP KOORDİNATÖRÜ
GRUP OTELLER GELİŞİM ENDEKSİ ARAŞTIRMASI YAYINLANDI

ANTALYA EXPO CENTER SHOW ARENASI OLDU, ORGANİZASYONDAN TAM NOT ALDI..

Turkcell Elçiler Zirvesi'ne ev sahipliği yapan Antalya Expo Center; başarıyla gerçekleştirilen dev organizasyondan tam not aldı..İşte ayrıntılar

18 Mart 2013 Pazartesi - Antalya Expo Center 13 – 14 Mart tarihleri arasında düzenlenen “Turkcell Elçiler Zirvesi '' nedeniyle Antalya da bugüne kadar tek bir mekanda yapılan en büyük m2 ye yayılmış en kalabalık incentive organizasyonuna ev sahipliği yaptı.

Bu dev organizasyon için Antalya Expo Center 'ın bir salonuna 5000 kişilik tribün sistemleri kuruldu. Protokol alanlarıyla 6000 kişiye hizmet verildi. Son teknoloji ile donatılan ve metrelerce dijital ekranlarla çevrelenen etkinlik alanı adeta bir gösteri ve toplantı arenasına dönüştürüldü.

Diğer bir salon ise özel dekorla çok şık bir parti ve eğlence alanı olarak kullanıldı. Ses ve ışık sistemleri ile tam anlamıyla görsel bir şölenin yaşandığı parti alanında Murat Boz yaklaşık 6000 kişiye konser verdi. Giriş katında ise teknoloji sergi alanında dünya devi firmalar son ürünlerinin şovunu yaptılar.

Anfaş Fuarcılık Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa ÇALIK “Antalya Expo Center kurulurken kış turizmini hareketlendirecek fuarların yanı sıra, spor müsabakaları , büyük kongreler, konserler, lansmanlar gibi büyük ve uluslararası etkinliklerin düzenlenebileceği bir alan hayal etmiştik '' dedi.

1998 yılından beri pek çok konuda düzenlenen fuarlara ev sahipliği yapan Antalya Expo Center'ın Avrupa Erkekler Basketbol Şampiyonası , Dünya Eskrim Şampiyonası ve Dünya Halter Şampiyonası gibi uluslararası dev organizasyonlara ev sahipliği yaptığını vurgulayan Çalık;“Antalya Expo Center olarak Turkcell Elçiler Zirvesi ile bugüne kadar Antalya da düzenlenen en büyük incentive organizasyonuna başarı ile ev sahipliği yaptığımız için büyük onur ve mutluluk duymaktayız '' dedi.

NELER YAPILDI?
Organizasyon kapsamında 22 adet büfe, 12 adet coffee break alanı , 8 adet bar, personel restoranı , Vıp lounge snack area ile yiyecek & içecek hizmeti verildi. Alan içerisine kurulan dev bir mutfakla 5500 kişiye 2 gün boyunca açıkbüfe yemek servis edildi. Ayrıca luncbox dağıtımı da yapıldı.

300 m2 kulis ve 70 m2 soyunma odası oluşturuldu. 6 adet toplantı odası ve 1 adet seminer salonu kullanıldı.

180 kişisi güvenlik ve 396 kişisi temizlik ekibi olmak üzere yaklaşık 650 kişinin görev aldığı organizasyon ile Antalya Expo Center Antalya'nın en büyük incentive organizasyonuna imza atarak tüm turizmcilerin gurur kaynağı oldu.

                            Google+ paylaş               

 Yorumlar
Benzer Haberler :

     CRYSTAL WATERWORLD OTEL'DE ZAFER BAYRAMI COŞKUSU
     YA BİR YOL BULACAĞIZ YA DA YENİ BİR YOL AÇACAĞIZ
     YENİ KABİNE BELLİ OLDU...BAKAN ÇELİK AYNI GÖREVDE
     BİR İLK: LİSELİ GENÇLER FUARCILIK EĞİTİMİ ALACAK
     TÜRKİYE'DE İŞARET DİLİ BİLEN REHBER ARANIYOR..!