Şehmus KARTAL
SÜLEYMAN PEYGAMBER VE SABA MELİKESİ
Olay SALCAN
BURAM BURAM ANADOLU: DOĞANIN ŞAHESERLERİ
Hüsnü GÜMÜŞ
TURİZMDE GERÇEKCİ EKOLLER ZAMANI
ANTALYA EXPO CENTER SHOW ARENASI OLDU, ORGANİZASYONDAN TAM NOT ALDI..
         
Günün Haber Başlıkları
DOĞA ŞAHESERLERİ: DUPNİSA VE KAKLIK MAĞARALARI
TOPLUM İÇİN ARKEOLOJİ VE KÜLTÜR TURİZMİ PANELİ 2 NİSAN'DA
ADANA PORTAKAL ÇİÇEĞİ KARNAVALI'NA ÜNLÜLER YAĞMURU
TÜRKİYE'NİN İLK ÖZEL ÇOCUKLAR FESTİVALİ BAŞLIYOR
İSTANBUL TRAFİK SIKIŞIKLIĞINDA DÜNYA BİRİNCİSİ OLDU!
AYASOFYA 1500.NCÜ YAŞINDA DOĞU VE BATIYI BULUŞTURACAK
ANTALYA'NIN TARİHİ MİRASI KALEİÇİ ÇİÇEKLENİYOR
İSTANBUL DÜNYA TASARIM BAŞKENTİ OLMAK İÇİN YARIŞACAK

ANTALYA EXPO CENTER SHOW ARENASI OLDU, ORGANİZASYONDAN TAM NOT ALDI..

Turkcell Elçiler Zirvesi'ne ev sahipliği yapan Antalya Expo Center; başarıyla gerçekleştirilen dev organizasyondan tam not aldı..İşte ayrıntılar

18 Mart 2013 Pazartesi - Antalya Expo Center 13 – 14 Mart tarihleri arasında düzenlenen “Turkcell Elçiler Zirvesi '' nedeniyle Antalya da bugüne kadar tek bir mekanda yapılan en büyük m2 ye yayılmış en kalabalık incentive organizasyonuna ev sahipliği yaptı.

Bu dev organizasyon için Antalya Expo Center 'ın bir salonuna 5000 kişilik tribün sistemleri kuruldu. Protokol alanlarıyla 6000 kişiye hizmet verildi. Son teknoloji ile donatılan ve metrelerce dijital ekranlarla çevrelenen etkinlik alanı adeta bir gösteri ve toplantı arenasına dönüştürüldü.

Diğer bir salon ise özel dekorla çok şık bir parti ve eğlence alanı olarak kullanıldı. Ses ve ışık sistemleri ile tam anlamıyla görsel bir şölenin yaşandığı parti alanında Murat Boz yaklaşık 6000 kişiye konser verdi. Giriş katında ise teknoloji sergi alanında dünya devi firmalar son ürünlerinin şovunu yaptılar.

Anfaş Fuarcılık Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa ÇALIK “Antalya Expo Center kurulurken kış turizmini hareketlendirecek fuarların yanı sıra, spor müsabakaları , büyük kongreler, konserler, lansmanlar gibi büyük ve uluslararası etkinliklerin düzenlenebileceği bir alan hayal etmiştik '' dedi.

1998 yılından beri pek çok konuda düzenlenen fuarlara ev sahipliği yapan Antalya Expo Center'ın Avrupa Erkekler Basketbol Şampiyonası , Dünya Eskrim Şampiyonası ve Dünya Halter Şampiyonası gibi uluslararası dev organizasyonlara ev sahipliği yaptığını vurgulayan Çalık;“Antalya Expo Center olarak Turkcell Elçiler Zirvesi ile bugüne kadar Antalya da düzenlenen en büyük incentive organizasyonuna başarı ile ev sahipliği yaptığımız için büyük onur ve mutluluk duymaktayız '' dedi.

NELER YAPILDI?
Organizasyon kapsamında 22 adet büfe, 12 adet coffee break alanı , 8 adet bar, personel restoranı , Vıp lounge snack area ile yiyecek & içecek hizmeti verildi. Alan içerisine kurulan dev bir mutfakla 5500 kişiye 2 gün boyunca açıkbüfe yemek servis edildi. Ayrıca luncbox dağıtımı da yapıldı.

300 m2 kulis ve 70 m2 soyunma odası oluşturuldu. 6 adet toplantı odası ve 1 adet seminer salonu kullanıldı.

180 kişisi güvenlik ve 396 kişisi temizlik ekibi olmak üzere yaklaşık 650 kişinin görev aldığı organizasyon ile Antalya Expo Center Antalya'nın en büyük incentive organizasyonuna imza atarak tüm turizmcilerin gurur kaynağı oldu.

                            Google+ paylaş               

 Yorumlar
Benzer Haberler :

     İSTANBUL TRAFİK SIKIŞIKLIĞINDA DÜNYA BİRİNCİSİ OLDU!
     JAPON YATIRIMCILARININ TÜRKİYE İLGİSİ ARTIYOR
     IŞIK ANADOLU'DAN DOĞDU KONFERANSI ANTALYA'DA
     HİNDİSTAN BAHÇELERİ İLE TÜRKİYE'NİN İLK EXPO'SUNDA
     DÜNYA DANS ŞAMPİYONASI BÜYÜLEDİ