Hüsnü GÜMÜŞ
ÇANAKKALE HAVALİMANI
Hikmet TOSUN Yorum VAR !
ANTİK DÖNEMDE ALTERNATİF DÜŞÜN KENTİ SİNOP
Birgül ÇETİN
UD ÜSTÂDI YORGO BACANOS
         
Günün Haber Başlıkları
KEPÇEYLE TARİHİ ESER ARARKEN ÖLÜMDEN DÖNDÜ
NAULA ANTİK KENTİ RANT KARŞISINDA YOK OLUYOR!
DIŞİŞLERİ BAKANLIĞI E VİZE MAĞDURİYETİNİ YALANLADI

Metro otobüs Yazıhaneleri Seyahat Acentası oluyor

Yılda yaklaşık 80 bin turist taşıyan Metro Travel, grubun bünyesinde yer alan Metro Otobüs bölümünün ofislerini turizm faaliyetlerine açacak.

31 Ekim 2006 Salı - Türkiye'nin 100 değişik bölgesinde turizm hizmetleri verdiklerini anımsatan Tüfekçi, 'Metro otobüs firmasının ofislerini seyahat acentalarına döndürme düşüncemiz var. Böylece ofis sayımızı binlerin üzerine çıkacak. Bunun ilk adımı olarak internet sitesi kuruldu. 2007'de bunun meyvelerini almamız gerekir. Bu ofislerde çalışanlarımızın eğitimini ve alt yapısını hazırlamamız gerekiyor ve bu aşamaları tamamlamak üzereyiz. Böylece turizm sektörüne daha fazla hizmet sunma olanağı sağlayacağız. Ve bilinirliğimizi genele yayacağız' diye konuştu.

Kaynak: turizmgazetesi.com

                            Google+ paylaş               


 Yorumlar
VELI ZEYREK yorum yaptı... Yorum Ekleyin
muavin müşteri ilişkisi hk.

03.09.2009 tarihinde Sivas İstanbul seferini yapan ve Sivas tan 09,30 da hareket eden otobisünüz deki muavin in müşterilerle yaptığı ilişkilerinin çok kaba olduğunu ve insafsızca davrandığını bilakis konuyu anlatarak bildirmek istiyorum. Otobis te tanımadığım yaşıl bayanın Muavine söyleyişini duydum hayretler içersinde kaldım kadıncağız astım hastası ve ilacı var muavine diyorki oğulum hava çok sıcak ilacım bozulabilir bunu suların koyduğu yere koyda serin kalsın yolda rahatsızlanırsam kullanırım ama bozulursa kullanamam. cevap çok sert ve kabaca hayır koyamam dedikten sonra yaşlı bir amca oğlum bir şişe su çıkar onun yerine koy bu sağlık dedi onada ayını kaba cevap geldi sonrada ben dedimki annen baban böyle olsa onlaradamı aynı şeyi yapacan ve verdiği cevap evet onlarada aynı şeyi yaparım dedi o zaman hepimiz sinirlendik utandığında bize küfreder gibi buzluğa ilacı attı yaşlı bayan oğlum ilacı öğle attın ya kırılırsa dedi ,oda bana ne dedi bu ne biçim anlayış bu tür muavinlerin acilen eğitim görmesi gerekir veya çalıştırılması gerekir bir vatandaş ve metro yolcusu olarak çok üzüldüm kendi kendime bende bir kalp ameliyatlısıyım otobiste kıriz geçirisem böyle kişiler el uzatmaz yardım etme lüksleri ve terbiyeyi almamışlar. Böyle muavin yüzünden yolcunuz olarak firma değiştirmek zorunda kalacam sağlığa ve yaşlılara hastaya saygı göstermezsek yardım etmezsek kime edeceğiz. Müavin genç uzun boylu sarışın sanırım ikitane vardı ötekisi kısaboylu Sagılarımla Sağlıklı ve huzurlu seyhatler dileği ile.

SANANE yorum yaptı... Yorum Ekleyin
kes lan

si çok yalancısınız aktarmasız diyonuz aktarma yapıyonuz siz benim duyduğum en çok yalan söyliyen bir firmasınız herkes sizi kötülüyor
Benzer Haberler :

     NAULA ANTİK KENTİ RANT KARŞISINDA YOK OLUYOR!
     10 NUMARA YAĞ KULLANANLARA BÜYÜK CEZALAR GELİYOR
     ÖRNEK PROJE: ATIĞINI GETİR, FİDANINI GÖTÜR
     SIRADIŞI GEZİLERİN ÖNCÜSÜ FEST 30 YAŞINI KUTLADI
     TÜRSAB VE THY'DEN SEKTÖR DEĞERLENDİRME TOPLANTISI