Cem POLATOĞLU
"BANSKO" TÜRK KAYAKSEVERLERİN İŞGALİ ALTINDA..
Mahmut Ökçesiz
OSMANLI MEZAR TAŞLARI VE OSMANLICA-12-
Hüsnü GÜMÜŞ
SİNOP KÖRFEZİNİN SESSİZLİĞİ
         
Günün Haber Başlıkları

Metro otobüs Yazıhaneleri Seyahat Acentası oluyor

Yılda yaklaşık 80 bin turist taşıyan Metro Travel, grubun bünyesinde yer alan Metro Otobüs bölümünün ofislerini turizm faaliyetlerine açacak.

31 Ekim 2006 Salı - Türkiye'nin 100 değişik bölgesinde turizm hizmetleri verdiklerini anımsatan Tüfekçi, 'Metro otobüs firmasının ofislerini seyahat acentalarına döndürme düşüncemiz var. Böylece ofis sayımızı binlerin üzerine çıkacak. Bunun ilk adımı olarak internet sitesi kuruldu. 2007'de bunun meyvelerini almamız gerekir. Bu ofislerde çalışanlarımızın eğitimini ve alt yapısını hazırlamamız gerekiyor ve bu aşamaları tamamlamak üzereyiz. Böylece turizm sektörüne daha fazla hizmet sunma olanağı sağlayacağız. Ve bilinirliğimizi genele yayacağız' diye konuştu.

Kaynak: turizmgazetesi.com

                            Google+ paylaş               


 Yorumlar
VELI ZEYREK yorum yaptı... Yorum Ekleyin
muavin müşteri ilişkisi hk.

03.09.2009 tarihinde Sivas İstanbul seferini yapan ve Sivas tan 09,30 da hareket eden otobisünüz deki muavin in müşterilerle yaptığı ilişkilerinin çok kaba olduğunu ve insafsızca davrandığını bilakis konuyu anlatarak bildirmek istiyorum. Otobis te tanımadığım yaşıl bayanın Muavine söyleyişini duydum hayretler içersinde kaldım kadıncağız astım hastası ve ilacı var muavine diyorki oğulum hava çok sıcak ilacım bozulabilir bunu suların koyduğu yere koyda serin kalsın yolda rahatsızlanırsam kullanırım ama bozulursa kullanamam. cevap çok sert ve kabaca hayır koyamam dedikten sonra yaşlı bir amca oğlum bir şişe su çıkar onun yerine koy bu sağlık dedi onada ayını kaba cevap geldi sonrada ben dedimki annen baban böyle olsa onlaradamı aynı şeyi yapacan ve verdiği cevap evet onlarada aynı şeyi yaparım dedi o zaman hepimiz sinirlendik utandığında bize küfreder gibi buzluğa ilacı attı yaşlı bayan oğlum ilacı öğle attın ya kırılırsa dedi ,oda bana ne dedi bu ne biçim anlayış bu tür muavinlerin acilen eğitim görmesi gerekir veya çalıştırılması gerekir bir vatandaş ve metro yolcusu olarak çok üzüldüm kendi kendime bende bir kalp ameliyatlısıyım otobiste kıriz geçirisem böyle kişiler el uzatmaz yardım etme lüksleri ve terbiyeyi almamışlar. Böyle muavin yüzünden yolcunuz olarak firma değiştirmek zorunda kalacam sağlığa ve yaşlılara hastaya saygı göstermezsek yardım etmezsek kime edeceğiz. Müavin genç uzun boylu sarışın sanırım ikitane vardı ötekisi kısaboylu Sagılarımla Sağlıklı ve huzurlu seyhatler dileği ile.

SANANE yorum yaptı... Yorum Ekleyin
kes lan

si çok yalancısınız aktarmasız diyonuz aktarma yapıyonuz siz benim duyduğum en çok yalan söyliyen bir firmasınız herkes sizi kötülüyor
Benzer Haberler :

     SEYAHAT ACENTALARI ETİHAD İLE ABU DABİ İÇİN ANLAŞMA İMZALADI
     ACENTALAR ULUDAĞ TELEFERİK'TEN KEYFİ ZAM FARKINI GERİ İSTİYOR
     EMITT FUARI HEYECANI BAŞLIYOR
     ALANYA KEDİ PARKI PROJESİ İLE ÖRNEK OLUYOR
     ULUDAĞ TELEFERİK FİYATLARINDA FAHİŞ ARTIŞA TEPKİ VAR..