Güncel

“Türkiye’de Güvenli Tatil” tanıtım videosu yayında..

Türkiye’nin uluslararası tanıtım mecrası “GoTurkey” üzerinden Türkiye’de ve 17 ülkede dijital platformlarda, ulusal televizyonlarda kamu spotu olarak yayınlanacak “Güvenli Tatil”  videosu İnglizce ve Türkçe olarak paylaşılmaya başlandı.. Kültür ve Turizm..

“Türkiye’de Güvenli Tatil” tanıtım videosu yayında..
Türkiye’nin uluslararası tanıtım mecrası “GoTurkey” üzerinden Türkiye’de ve 17 ülkede dijital platformlarda, ulusal televizyonlarda kamu spotu olarak yayınlanacak “Güvenli Tatil”  videosu İnglizce ve Türkçe olarak paylaşılmaya başlandı..

Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından hazırlanan videoyu paylaşan Bakan Ersoy, “Bu yeni dönemde sevdiklerinizin mutluluğundan, keyfinizden ödün vermeden tatilinizi gönlünüzce yaşayın diye sizin için her türlü detayı düşündük. Tatil keyfiniz Türkiye’de güvende.” ifadelerine yer verdi.

Türkiye’nin uluslararası tanıtım mecrası “GoTurkey” üzerinden Türkiye’de ve 17 ülkede dijital platformlarda, ayrıca televizyonlarda kamu spotu olarak yayınlanacak videoda yurt dışından Türkiye’ye gelen bir ailenin havaalanından otele kadar tatilini güvenli bir şekilde yapabileceği gösteriliyor. Ayrıca tanıtım filminde, ziyaretçilerin tatillerinde Türkiye’de doğa ve tarihi bir arada tecrübe edebileceği de anlatılıyor. Paylaşımlar Türkçe ve İngilizce olarak iki dilde yapıldı.

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL