Güncel

3. Yaş Baharından veda: Nebahat İbiş’i kaybettik

Medikal Turizm Derneği Başkanı, Flavius Klinikleri Yönetim Kurulu Başkanı, Uzm.Dr. Sinan İbiş’in annesi Nebahat İbiş;  sabaha karşı hayata gözlerini yumdu. Vefat haberi onu tanıma ve sohbet etme şansına ulaşan herkeste..

3. Yaş Baharından veda: Nebahat İbiş’i kaybettik

Medikal Turizm Derneği Başkanı, Flavius Klinikleri Yönetim Kurulu Başkanı, Uzm.Dr. Sinan İbiş’in annesi Nebahat İbiş;  sabaha karşı hayata gözlerini yumdu. Vefat haberi onu tanıma ve sohbet etme şansına ulaşan herkeste derin üzüntü yarattı.

Uluslararası 3. Yaş Baharı Turizmi ve Dinamikleri kongrelerinin eşi Vahit İbiş ile birlikte  unutulmaz yüzleri olan,  mücadeleci, sevgi dolu, yaratıcı, üretken, bilge, “Anadolu Annesini”  kaybettik.

Ailesine, dostları ve sevenlerine başsağlığı ve sabırlar diliyoruz. Allah Rahmet eylesin mekanı cennet olsun.  22 Temmuz 2020 tarihinde Ankara Kocatepe Camii’nde  öğle namazı sonrası kılınacak cenaze namazı ile Ankara Karşıyaka mezarlığında ebediyete uğurlanacak.

UNUTULMAZ İZLER BIRAKTILAR..

Nebahat İbiş’i ilk kez “Uluslararası 3.Yaş Baharı Turizmi ve Dinamikleri Kongresi”nde tanıdık. Uzun yıllar alzheimer hastası olan ve kısa süre önce kaybettiğimiz eşi Vahit İbiş ile birlikte kongreye katılmışlardı, herkes onlarla konuşmak için yarışıyordu çünkü yaydıkları sevgi enerjisi tüm salonda inanılmaz bir çekim gücü yaratmıştı. Kalabalığın ilgisi nedeniyle çok yorulmalarına rağmen gülen yüzleri, tüm samimiyetleriyle insanlara tükenmek bilmeyen bir enerji ile karşılık veriyorlardı.

Uzm. Dr Sinan İbiş Koordinatörlüğünde Ankara’da başlatılan ve bu alanda ülkemizde öncü olarak  farkındalık yaratan 3. Yaş temalı kongrelerin sevilen yüzleri olan  Vahit ve Nebahat İbiş bu süreçte tanıyanlarda unutulmaz izler bıraktılar. Trabzon doğumlu Nebahat İbiş ve eşi Vahit İbiş’in mücadelelerle dolu örnek hayat hikayeleri “Yaşamımızın penceresinden” ve “Neba’nın Nar Bahçesi” isimli iki özel basım kitapta yer alıyor.

Güle güle Nebahat Anne.. Işıklar içinde uyu. Sonsuza kadar kalbimizde ve dualarımızdasın. 

 

 

YORUMLAR (1)

  1. Nurdane diyorki:

    Güle güle Nebahat anne. Onlar toprağın altındaki köklerimiz olarak, yer üstünde; sevgi, bilgi ve enerjileriyle hep yanımızda olacaklar.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL